ברוכים הבאים לשוק הנדל״ן המקומי

למה אנחנו?

אז החלטתם למכור את הבית שלכם, סביר להניח שזה הרכוש הכי יקר שיש ברשותכם.

הליך המכירה שלו זה משהו שתעשו רק פעם אחת בחיים, קשה מאוד לייצר מספר הזדמנויות רבות לשיווק איכותי, ממש ״וואן שוט״, אם זה יהיה הכי טוב שיש, התוצאות יהיו הכי טובות שיש, ואם זה התחיל לא טוב, זה ימשיך לא טוב.

לכן צוות המומחים של בארי נדל״ן שמח לתת לכם את עצת הזהב:

״ התייחסו לשיווק הנכס שלכם בכובד ראש, תדאגו שלנכס יהיה את השיווק הראוי לו, שתהיה לו את הבמה הראויה לו, משהו שאתם כאנשים פרטיים ככל הנראה לא תעשו… איש מקצוע מקצועי ואיכותי, יעשה עבורכם לא פחות מקסמים…״

שיווק הנכס שלכם זה האלמנט הכי חשוב שיש במכירתו, אם השיווק יראה זול, הסיכויים לקבל את העסקה המקסימלית ירדו משמעותית. 

חשוב מאוד ששיווק הנכס יגובה בתקציב פרסום גדול וגבוה במיוחד על ידי מומחים ואנשי מקצוע מוכחים ומקומיים אשר ברזומה שלהם מס׳ הצלחות רב 

כאלו שייקחו את ״המפתחות״ של השיווק – ויעשו עבורכם עבודה נפלאה

אז בוודאי הבנתם שהשיווק שלנו הוא לגמרי ליגה אחרת ממה שאתם מכירים…

אז הגיע הזמן שתכירו את מעטפת השיווק הייחודית של בארי נדל״ן.

הצילום שלנו פשוט הכי טוב בשוק

צילום מקצועי –  את הנכסים שלנו אנחנו מצלמים בצורה מקצועית ע״י צלם מקצועי של נכסים על מנת לדאוג לחומרי הפרסום הטובים ביותר שילוו את שיווק הנכס לאורך הקמפיין הפרסומי כולו.  אנחנו ממש הופכים את חווית הקנייה של הלקוח לחוויית קניית דירה מקטלוג יוקרתי.

אנחנו מחזיקים בחבילת הפרסום הגדולה בארץ בפורטל ״יד 2״

פורטל יד 2 ממזמן הפך לכלי השיווק החזק ביותר בשוק הישראלי. ולכן אנחנו נמצאים שם עם החבילה הגדולה ביותר שחברת שיווק יכולה להציע. הנכסים אותם אנחנו משווקים זוכים לחשיפה המקסימלית ביותר שיש בשוק ע״י קידום במודעות פרימיום ומודעות פלטינום יוקרתיות במימון עצום. 

אנחנו שולטים בפורטלים הפרסומיים – גם באתר ״מדלן״

הנכסים שלנו זוכים לחשיפה מלאה ואבסולוטית בפורטלים המובילים בארץ על ידי מודעות פרימיום ופלטינום המציעות רמת חשיפה גבוהה מהרגיל.  פורטל ״מדלן״ מהווה לפורטל המידע והפרסום הגדול ביותר בשוק הישראלי. לכן המודעות שלנו זוכות לחשיפה מקסימלית גם שם. 

פסגת דירוג המתווכים של אתר מדלן

כפי שבוודאי הבנתם, משרדנו זכה בתואר משרד שיווק הנכסים הגדול והמוביל בר״ג וגבעתיים ע״י אתר מדלן. בכך, אנחנו מהווים תחנה ראשונה למרבית הקונים והמוכרים בשוק הנדל״ן המקומי – אלמנט יוקרתי אשר עוזר לנו לחשוף את הנכסים והיכולות שלנו לשוק כולו. 

שליטה מלאה במרחב הפרסומי של הרשתות החברתיות – ובגדול!

הצילום האיכותי, ההון האנושי והניסיון נותנים לנו את היכולת לשלוט במרחב הפרסומי של הרשתות החברתיות.  המודעות שלנו הן הכי יפות ומזמינות שאפשר למצוא ברשתות החברתיות.  עמוד הפייסבוק של בארי נדל״ן מהווה מוקד ביקור מרכזי בחיפוש נכסים בעיר. 

התקציב הפרסומי הגדול ביותר בשוק הנדל״ן 

וזאת הסיבה שאנחנו מחזיקים בחברת שיווק דיגיטלית חיצונית שאחראית על שיווק ומימון פרסומי הנכסים שלנו ברשתות החברתיות.  אנו מחזיקים בתקציב הפרסום הגדול ביותר בשוק הנדל״ן עם מודעות פייסבוק ואינסטגרם ממומנות באלפי שקלים בשילוב אלגוריתמים ודאטה רחבים על מנת להגיע לכל רוכש פוטנציאלי.

הקהילה ברשתות החברתיות

כפי שהבנתם, אנחנו משתמשים בפלטופרמת הרשתות החברתיות באופן הכי מקצועי ויעיל שיש על מנת להגיע לכל רוכש ורוכש פוטנציאלי. אנחנו משתמשים על בסיס קבוע בקבוצות הקהילה בפייסבוק על מנת לפרסם את הנכסים שלנו באופן יעיל במיוחד לציבור עם פוטנציאל רב לרכישה: (תושבי ר״ג, תושבי גבעתיים ותושבי השכונות למיניהן) 

קבוצת הפייסבוק שלנו עם למעלה מ-8,000 חברים

אתם בוודאי מכירים את קבוצות הפייסבוק של דירות למכירה בר״ג, גבעתיים וכו׳.  בארי נדל״ן מחזיקים בקבוצה הפרסומית החזקה ביותר ברשת הנקראת : דירות למכירה – רמת גן\גבעתיים  בבעלות בלעדית של בארי נד״ן. 

גוגל? פייסבוק? אנחנו פשוט נמצאים בכל מקום!

חברתנו מעסיקה חברת שיווק חיצונית שדואגת למימון וקידום הנכסים גם במונופול החיפוש העולמי – גוגל. אתר האינטרנט שלנו, הקמפיינים שלנו והנכסים הבלעדיים שלנו זוכים לקידום אורגני וגם ממומן בגוגל.

השילוט אצלנו לא סטנדרטי בכלל ...

אצלנו הכל ב-XXL מתוך נקודת הנחה שעל הלקוחות אסור לחסוך...  בכפוף להסכמת הלקוח, אנחנו דואגים לשילוט ייחודי לנכסים שלנו.  השלטים שלנו מותאמים בהתאמה אישית למרפסת אשר משמש כבסיס לשילוט על פי דרישת הלקוח.

עיתונות כתובה ומגזינים

למרות שהעידן הנוכחי מתאפיין בפרסומים דיגיטליים ברשתות החברתיות, פורטלי פרסום וקשרים אישיים .. העיתונות הכתובה עדיין קיימת ואנו דואגים לפרסם במגזינים נחשבים במידת הצורך כגון : גבעתיים פלוס, מקומון ר״ג – וגבעתיים, מערב, ידיעות וגלובס. 

מאגר הקונים שלנו הוא העצום ביותר

כיאה לחברת שיווק הנכסים הגדולה ביותר באזור, אנחנו מחזיקים במאגר הקונים העצום ביותר בשוק. לקוחות החברה רשומים אצלנו במערכת לצד בקשותיהם ודרישותיהם לנכס המבוקש. צוות המשרד מכיר את הלקוחות הללו מקרוב, שומר איתם על קשר הדוק, מציג להם נכסים פוטנציאליים ודואג לעשות את ההתאמות בצורה מדויקת ומקצועית במיוחד – גם לנכס שלך!

בשונה מכולם – אנחנו מחזיקים במערכת דיוור פרטית

מאגר הלקוחות העצום שלנו זוכה לדיוור אישי ומיידי בכל קבלת נכס חדש ועדכון חדש על מחירו.  אז מה זה אומר ? הלקוחות שלנו מקבלים דיוור אישי של SMS  בעת קבלת שיווק של נכס חדש שמתאים לדרישותיהם (על פי סינון מוקדם) וגם לגבי עדכון מחיר או שינוי מהותי בעסקה או בקיצור, הלקוחות שלנו נשארים מעודכנים תמיד ואנו לא מחכים לכך שהם יפנו אלינו בעצמם. 

שיתוף קולגות ומתווכים אזוריים

הלקוחות יכולים להגיע מכל מקום... ולכן אנו מתחייבים לשתף פעולה עם כלל המתווכים האזוריים הפעילים.  אנו יותר משמחים ופתוחים לשיתוף פעולה עם כל איש מקצוע אשר יבקש להגיע עם לקוחות פוטנציאליים שלו וזאת לצד פרסום שבועי ומתמיד של הנכסים שלנו בקהילת המתווכים והזמנתם להביא לקוחות באמצעות שיתוף פעולה.  אינכם ״מפסידים״ שום קונה.

שירותי מו״מ מתקדמים במיוחד

לא סתם אנחנו הכי גדולים.  צוות החברה והעומדים בראשה הנם מאסטרים בתחום ניהול המשא ומתן. מאחורינו נמצאים מאות ואלפי עסקאות מקרקעין, חלקם פשוטות ורובן מסובכות וקשוחות אשר היו דורשות אופי ייחודי, איש מקצוע מיומן וניסיון עטיר שנים של משאים ומתנים קשים ומסובכים.  אנחנו מחזיקים ברזומה הצלחות אדיר הכולל עסקאות מקרקעין מכל המינים והסוגים ועליהן ניצוח בלעדי של כישורי מו״מ מתקדמים. 

לפעמים צריך להגיע לכל דלת ודלת...

כחלק ממעטפת השיווק הייחודית שלנו, אנו נוהגים לעתים לפיזור והפצה של פליירים, גלויות וגזירונים של הנכס שלכם בתוספת לחומרי הפרסום האיכותיים שלנו על מנת להביא את ידיעת המכירה לכל רוכש פוטנציאלי קיים.

מנהלת משרדית בלעדית עבורכם

אנחנו נוף שונה בתחום כבר אמרנו? בשונה ממשרדים אחרים, משרדנו מעסיק מנהלת משרד וקשרי לקוחות אשר מטרתה להוות עבורכם קשר אישי 24-7.

אתם הפרסום שלנו – ואנחנו הפרסום שלכם

ברחבי הרשת והזירה השיווקית, כל פרסום שלנו מלווה בפרסום הנכסים שלנו. כך גם במשרדנו ברח׳ נגבה 52, ברמת גן – מרום נווה. הנכסים הבלעדיים שלנו מופיעים על גבי שלטים דיגיטליים ומוארים בחלון הראווה ומהווים נקודת ביקור להרבה עוברי אורח אשר עלולים להיות רוכשים פוטנציאליים.

הצגת נכס זאת אמנות בפני עצמה...

נשמע מוזר, אך אינכם בעלי מקצוע בתחום תיווך הנדל״ן וסביר להניח שגם מרבית אנשי המקצוע אינם מציגים מקצועיים.  צוות בארי נדל״ן מוכשר ומודרך להעביר סיורים מקצועיים בנכס שלכם תוך מתן דגש על הפרטים הקטנים ביותר שבספק אם אתם בעצמכם שמתם אליהם לב. אנו נותנים דגש על יתרונות הנכס, חומרי הבית, ההשקעה המצויה בו, יתרונות הסביבה, בתי הספר האזוריים, גני הילדים והגינות הציבוריות.  אנחנו בהחלט נותנים דגש על איכות החיים בסביבת הנכס שלכם.

מוניטין עשיר וייחודי

שנים של הצלחות רבות, אין-ספור עסקאות מכר והרבה לקוחות שעבדנו עבורכם וממזמן הפכו לחברים ושגרירים של החברה שלנו – לעולם לא נעמיד את שמנו הטוב בסכנה.  אנחנו מתארים לעצמנו שאתם מתקשרים לקבל החלטה ( בעצם, אחרי שפגשתם אותנו, ההחלטה צריכה להיות קלה) ולכן שתדעו שכמו שאתם בוחרים כל איש מקצוע בחייכם, או אפילו קונים מוצר כזה או אחר לביתכם, תמיד אתם תעשו סקר שוק ותסתמכו על המלצות טובות ומוניטין ייחודי – כאלה אנחנו. 

מעטפת הנדל״ן המושלמת לעסקת מקרקעין יעילה ותקינה,
שיכולה לחסוך לכם מאות ואלפי שקלים

חברתנו עובדת לצד מס׳ עורכי דין מהשורה ראשונה בתחום המקרקעין

בעת הגעתנו לעסקת מקרקעין, אנו מציעים גם לכם וגם לרוכשי הנכס שלכם להעזר באותם עורכי דין אשר במיוחד עבורנו דואגים לטפל בכם בצורה המקצועיות ביותר במחיר נהדר ומסובסד.

חברתנו עובדת לצד שמאים רבים

אנו עובדים לצד שמאים רבים ואנשי מקצוע הכרחיים ומחזיק בקשרים נרחבים בתחום השמאות והבדק בית – תוכלו להעזר בנו לכל בקשה, ייעוץ והתקשרות מסוימת.

חברתנו עובדת לצד יועצי משכנתאות ממגוון הבנקים

חשוב לנו מאוד שבעזרת קשרינו תקבלו יחס אישי ומקצועי אשר יקל עליכם במיוחד בהליך המכירה גם ברמת הבנקים, השמאים ואנשי המקצוע ההכרחיים.

חברתנו דואגת גם למעטפת של אנשי מקצוע נהדרים ומומלצים ממגוון התחומים

חברתנו דואגת גם למעטפת של אנשי מקצוע נהדרים בתחום עיצוב הפנים, אדריכלות, שיפוצים, מטבחים ונגרות – אותם אנשי מקצוע מחזיקים ברזומה מרשים ועבודות נהדרות עם מגוון לקוחות מרוצים.

דילוג לתוכן