נעים להכיר!

אנחנו הזרוע השיווקית של חברתנו בארי נדל״ן – Beeri Urban.
המומחיות שלנו כוללת שיווק פרויקטים, תכנון אסטרטגיה שיווקית לנדל״ן, מיצוב, מיתוג ובידול הפרויקטים בצורה שאתם עדיין לא הכרתם.

אז מה עשינו פה בעצם?
לאחר שנים רבות שחברת בארי נדל״ן מוכרת ומייצגת בהצלחה את מרבית הנכסים בר״ג וגבעתיים וזאת בנוסף להיותה מובילה את דירוג חברות השיווק והתיווך המקומיות של ר״ג וגבעתיים עם מאזן מכירות בלתי רגיל, החלטנו להקים זרוע שיווקית חדשה ואפקטיבית יותר עבור יזמי נדל״ן.

מומחיות החברה שלנו טמונה בהצלחות הכבירות שנחלנו בשנים האחרונות בתחום הנדל״ן והיכרות אבסולוטית עם שוק הדיור המקומי והאזורי.
צוות החברה חי ונושם את שוק הרוכשים מזה שנים, ער ומודע לצרכים, הרצונות, החלומות, והפנטזיות של כל פלחי האוכלוסייה הרוכשת נדל״ן באזורי הביקוש וההתמחות שלנו.
כתוצאה מכך, החלטנו להקים את מכונת השיווק של בארי אורבן, זרוע שיווק אסטרטגית שתוכננה בקפידה זמן רב ומביאה לשוק עוצמות ויכולות שיווק שכל יזם היה רוצה.

מטרתנו המרכזית היא להנחיל את שיטת העבודה המודרנית אצל יזמי נדל״ן שטרם התקדמו משיטות השיווק הישנות והמסורתיות אשר אינן מתאימות יותר לשוק הנדל״ן הנוכחי.
בעידן הנוכחי, כל פרויקט נדל״ן צריך להיות משווק עם סיפור ייחודי שלו, מיתוג משלו ותוכנית שיווק ברורה שצריכה לייחד את הפרויקט משאר הפרויקטים שנמצאים מסביבו בעזרת צעדי שיווק ייחודיים שנבחרו בקפידה רבה לאחר מחקר מקיף טרם היציאה לשיווק.

וכאן אנחנו נכנסים לסיפור ..
חברתנו מציעה מעטפת שיווק של 360 שמכסה כל אלמנט אסטרטגי בשיווק פרויקט נדל״ן חדש. שיטות השיווק שלנו כוללות מחקר, ייעוץ וגיבוש טרם עליית הקמפיין הפרסומי כאשר יחידת הקריאטיב אחראית על המיתוג האקסלוסיבי של הפרויקט שילווה אותו במהלך הקמפיין הפרסומי. כמו כן, מערך המכירות המיומן
שלנו יטפל בביקוש הרב ומכירת הנכסים בפרויקט בהצלחה רבה.

אז, שלא יהיה לכם צל של ספק, הפרויקט שלכם עתיד להיות בידיים של הטובים ביותר.

Our Marketing Steps

אז איך עובדת המכונה שלנו?

מכונת השיווק שלנו עובדת בשלבים מתוך הבנה כי שיווק פרויקט נדל״ני צריך להעשות בקפידה תוך מתן דגש על כל הפרטים הקטנים.
בשלבים הראשונים אנחנו דואגים לחקור ולנתח את השוק ולגבש אסטרטגיה שלאחר מכן תשמש את מומחי השיווק שלנו, צוות הקרייאטיב ומערך המכירות.

כמומחי שיווק, אנו יודעים כמה חשובה האסטרטגיה טרם היציאה לדרך. פרויקט נדל״ני מוצלח הוא פרויקט שחשבו בו על כל המרכיבים מא׳ ועד ת׳ החל ממחקר אודות השוק המקומי, אזור המגורים, היצע החינוך, התחבורה, המחירים העדכניים והפרויקטים האחרים אשר ״מתחרים״ בפרויקט שלנו.

באמצעות כלים חדשניים וייחודיים צוות המומחים של Beeri Urban מבצעים מחקר נרחב אודות כל המרכיבים הללו. אנו מכינים את השטח לשיווק הפרויקט בצורה הטובה ביותר כאשר השיווק יותאם לפלחי האוכלוסייה המתאימים ביותר עבור סביבת המגורים של הפרויקט.

כל מכונת שיווק חייבת מערך מכירות ייעודי, דינמי ומצליח. לאחר שדמיינתם מערך שכזה, תנו לנו להפתיע אתכם במערך טוב ואיכותי יותר ממה שדמיינתם.
מערך המכירות שלנו מתבסס על אנשי השטח שלנו שנמצאים בו מזה שנים רבות וערים לצרכי הלקוחות. צרכי הלקוחות כאמור, משתנים מתקופה לתקופה, ואיתם גם אנחנו. הצורך להיות דינמיים ולהתאים עצמנו לתקופה ולקהל הרוכשים הינו אבן הדרך שלנו כאנשי המכירות אשר אמונים על מכירת הפרויקטים שאותם אנו משווקים. מערך המכירות שלנו עובד באופן רציף, החל משיחת הטלפון, הפגישה הפרונטלית ועד סגירת החוזה כאשר בזמן זה ליווי הרוכשים עד להצלחה עומד בראש מעייננו.

The additional services of our company

מעטפת השירותים שלנו תלווה את הרוכש כל הדרך עד לרכישת הדירה

שירותי עו״ד מסובסדים

חברתנו מעמידה לרשות הרוכשים מבחר עו״ד חיצוניים מהשורה הראשונה אשר ילוו את עסקת המכר שלהם עם היזם מא׳ ועד ת׳ וכל זה במחיר מסובסד ללקוחות החברה.

שמאים

חברתנו עובדת לצד שמאי בנקים רבים אשר יטפלו בצורה מהירה, מקצועית ונכונה בכל רוכש ורוכש של חברתנו במטרה לייצר עסקת מכר מקצועית, מהירה, קלילה ונכונה.

מגוון רחב של אנשי מקצוע מוצלחים ומוכחים

בנוסף לעו״ד, שמאי ושאר הגורמים ההכרחיים לעסקה, חברתנו מעמידה לרשות הרוכשים מעטפת רחבה של אנשי מקצוע מומלצים בתחומם כגון: מעצבי פנים, נגרים, צבעים, משפצים, מובילים, חברות ניקיון ועוד.

בנקים ומשכנתאות

חברתנו מעמידה לרשות רוכשי הפרויקט רשת רחבה של קשרים מול יועצי המשכנתאות במגוון הבנקים המובילים במדינה על מנת לקבל שירות יוצא מן הכלל בדרך לעסקה מהירה ונכונה.

שירותי תיווך מקצועיים, יעילים ומהירים

במהלך שיווק הפרויקט, אנו עתידים להתקל במספר רוכשים אשר ירצו מאוד לרכוש דירה בפרויקט, אך טרם מכרו את דירתם ולכן יהיו מוגבלים פיננסית. חברתנו מעמידה שירותי תיווך ברמה הגבוהה ביותר על מנת לדאוג למכירת הדירה שלהם B2B לעסקת הרכישה שלהם בפרויקט החדש שלנו.

שירותי עיר והדרכת סביבה

לעתים הרוכשים בפרויקט מגיעים מעיר אחרת וזקוקים להדרכה עירונית בסביבת המגורים החדשה שלהם. מלבד הדרכה והסבר נרחב אודות האזור, אנו דואגים לסייע להם כמה שניתן בעזרת הקשרים העירוניים שלנו בהרשמה למוסדות חינוך, ארנונה, היכרות סביבתית ועוד..

המלצת המומחים שלנו

Our Experts Advice

יזם נדל״ן יקר,
מתוך ניסיון של שנים, אנחנו בוודאי מודעים לקושי האדיר שיש בלמצוא פרויקט נדל״ני, ולהפוך את התכניות על הדף למציאות בשטח.
אז ראשית, ברכות, והמון בהצלחה! שנית, המלצתנו היא לא לתבוע בבריכת השיווק של הפרויקט לבדך.
כל מספר, חישוב וסיכון שנמצאים בתחשיבים שלך תלויים בדבר הכי חשוב שיש בכל ועד למכירות המתקדמות. Pre Sale- פרויקט: הליך השיווק והמכירות. החל מה אנחנו בטוחים שבתחום היזמות והבנייה, אתם הטובים ביותר, אך אל תטעו – שיווק הפרויקט שלכם זה תחום אחר לחלוטין.

שיווק הפרויקט שלכם הוא קודש הקודשים של העסקה שלכם. עליו קמה ונופלת הצלחת הפרויקט והמוניטין הטוב שצריך לשמר…
הוא דורש יצירתיות אין סופית, חשיבה מחוץ לקופסא, סבלנות, עמידה בלחצים, השקעה כספית אדירה, השקעה רבה של זמן ומאמץ ובעיקר מומחיות, מקצועיות וניסיון.

פרויקט מוצלח צריך להיות דבר מאוד נחשק בקרב ציבור הרוכשים הפוטנציאליים. את הייחוד הזה מרוויחים בעזרת מיתוג ובידול הפרויקט, יצירת עניין בעזרת אסטרטגיות שיווק נדל״ן שונות ועוד מספר הליכים וכלים הכרחיים. ברוב המקרים, האנשים שמכינים את התכניות, האנשים שאחראים על המספרים, האנשים שבונים את הפרויקט וכל הצוות שלכם אינו לוקח בחשבון את הלך הרוחות בשטח.

כן כן, השטח, האלמנט הכי חשוב בכל שיווק בעולם.
יזם נדל״ן יכול לבנות בבאר שבע בחודש מרץ, ולהתחיל לבנות גם בעפולה בחודש אפריל. ובשביל שכל זה יצליח – צריך אנשי שטח מקצועיים ומנוסים.

ופה אתם פוגשים אותנו.
זרוע השיווק והאסטרטגיה של בארי נדל״ן Beeri Urban – גן עדן ליזמי נדל״ן.

אנחנו יודעים להפוך את הפרויקט שלכם לחלום של כל משפחה, משקיע ורוכש בעזרת כלים ייחודים ומכונה משומנת שבנינו במיוחד עבורכם.

המלצת המערכת: תמשיכו לבנות, להקים, ליזום ולהתפתח ברחבי הארץ. אנחנו נדאג לאפשר לכם לעשות את זה בראש שקט ובהצלחה שאף דו״ח שלכם לא צפה…

דילוג לתוכן